MÖBLER / Bord / Soffbord 10381053
*
nr 1038 1053
Soffbord
med tidningshylla, teak, 1950-tal, längd: 118 cm, djup: 60 cm, höjd: 56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:42:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 21:01:14
1
100 kr
7/5 17:23:01
2
500 kr
10/5 17:59:08
3
400 kr
10/5 17:59:08
2
450 kr (Budbetjänt)
10/5 17:59:26
3
500 kr
10/5 17:59:26
2
500 kr (Budbetjänt)
12/5 09:54:34
4
800 kr
16/5 11:21:00
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1053
Soffbord
med tidningshylla, teak, 1950-tal, längd: 118 cm, djup: 60 cm, höjd: 56 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 21:01:14 | 1 | 100 kr |
7/5 17:23:01 | 2 | 500 kr |
10/5 17:59:08 | 3 | 400 kr |
10/5 17:59:08 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
10/5 17:59:26 | 3 | 500 kr |
10/5 17:59:26 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
12/5 09:54:34 | 4 | 800 kr |
16/5 11:21:00 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43